Toorx Professional
-
Toorx Professional GBX-3000 Inversietafel Pro
Toorx Professional GBX-3000 Inversietafel Pro
- Normale prijs
- €499,00
- Sale prijs
- €499,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Triceps Rope 85cm
Toorx Professional Triceps Rope 85cm
- Normale prijs
- €16,90
- Sale prijs
- €16,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Offset Halterstang OB Gewichthefstang Zilver
Toorx Professional Offset Halterstang OB Gewichthefstang Zilver
- Normale prijs
- €189,00
- Sale prijs
- €189,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Foam Grip Lat Bar 58 cm
Toorx Professional Foam Grip Lat Bar 58 cm
- Normale prijs
- €49,90
- Sale prijs
- €49,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional BTG-61 Triceps Bar – 61 cm - Ø32 mm
Toorx Professional BTG-61 Triceps Bar – 61 cm - Ø32 mm
- Normale prijs
- €29,95
- Sale prijs
- €29,95
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Foam Grip Lat Bar 60 cm
Toorx Professional Foam Grip Lat Bar 60 cm
- Normale prijs
- €54,90
- Sale prijs
- €54,90
- Normale prijs
-
-
- 30 dagen bedenktijd
- Klantbeoordeling 9,4/10
- Betalen in 3 termijnen
-
Toorx Professional Foam Grip Lat Bar 80 cm
Toorx Professional Foam Grip Lat Bar 80 cm
- Normale prijs
- €54,90
- Sale prijs
- €54,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional LDX-3000 Wallbar Beukenhout
Toorx Professional LDX-3000 Wallbar Beukenhout
- Normale prijs
- €449,00
- Sale prijs
- €449,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional WBX-3300 Seal Row Bench
Toorx Professional WBX-3300 Seal Row Bench
- Normale prijs
- €499,00
- Sale prijs
- €499,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Wall Ball Absolute 35 cm
Toorx Professional Wall Ball Absolute 35 cm
- Normale prijs
- €56,90 - €88,90
- Sale prijs
- €56,90 - €88,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Sissy Squat - Compact - WBX-1800
Toorx Professional Sissy Squat - Compact - WBX-1800
- Normale prijs
- €299,00
- Sale prijs
- €299,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Hip Thruster Bench WBX-240
Toorx Professional Hip Thruster Bench WBX-240
- Normale prijs
- €549,00
- Sale prijs
- €549,00
- Normale prijs
-
-
- 30 dagen bedenktijd
- Klantbeoordeling 9,4/10
- Betalen in 3 termijnen
-
Toorx Professional Foam Grip Triceps Bar
Toorx Professional Foam Grip Triceps Bar
- Normale prijs
- €44,90
- Sale prijs
- €44,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional AMEG Hexa Dumbbell - per stuk
Toorx Professional AMEG Hexa Dumbbell - per stuk
- Normale prijs
- €11,90 - €235,90
- Sale prijs
- €11,90 - €235,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional 3-in-1 Smith Machine Rack ASX-2000
Toorx Professional 3-in-1 Smith Machine Rack ASX-2000
- Normale prijs
- €1.499,00
- Sale prijs
- €1.499,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional BLG-120 Lat Bar 120 cm
Toorx Professional BLG-120 Lat Bar 120 cm
- Normale prijs
- €49,95
- Sale prijs
- €49,95
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Power Training Halterstang BO-150 150 cm 50 mm Zilver
Toorx Professional Power Training Halterstang BO-150 150 cm 50 mm Zilver
- Normale prijs
- €109,00
- Sale prijs
- €109,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional SKX-AIR-5000 Ski Trainer
Toorx Professional SKX-AIR-5000 Ski Trainer
- Normale prijs
- €999,00
- Sale prijs
- €999,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Single Handle MS-PRO
Toorx Professional Single Handle MS-PRO
- Normale prijs
- €12,95
- Sale prijs
- €12,95
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional AHF-093 Pols en Enkelgewicht 2 x 2.5Kg
Toorx Professional AHF-093 Pols en Enkelgewicht 2 x 2.5Kg
- Normale prijs
- €26,90
- Sale prijs
- €26,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional WBX-400 Verstelbare Trainingsbank
Toorx Professional WBX-400 Verstelbare Trainingsbank
- Normale prijs
- €349,00
- Sale prijs
- €349,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Leg Press & Hack Squat HSX-3000
Toorx Professional Leg Press & Hack Squat HSX-3000
- Normale prijs
- €1.499,00
- Sale prijs
- €1.499,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Roeitrainer RWX AIR-5000
Toorx Professional Roeitrainer RWX AIR-5000
- Normale prijs
- €1.099,00
- Sale prijs
- €1.099,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional CSX-2000 Single Pulley - 70 kg
Toorx Professional CSX-2000 Single Pulley - 70 kg
- Normale prijs
- €1.599,00
- Sale prijs
- €1.599,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional DBCR-5 Crumb bumper halterschijf – 50 mm - 5 kg
Toorx Professional DBCR-5 Crumb bumper halterschijf – 50 mm - 5 kg
- Normale prijs
- €24,95
- Sale prijs
- €24,95
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional BMG-72.5 Revolving Curl Bar
Toorx Professional BMG-72.5 Revolving Curl Bar
- Normale prijs
- €53,10
- Sale prijs
- €53,10
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional MGP PRO Professional Rubber Dumbbell - per stuk (2 - 50 kg)
Toorx Professional MGP PRO Professional Rubber Dumbbell - per stuk (2 - 50 kg)
- Normale prijs
- €10,90 - €269,90
- Sale prijs
- €10,90 - €269,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional AHF-025 Yoga Blok EVA Foam
Toorx Professional AHF-025 Yoga Blok EVA Foam
- Normale prijs
- €18,90
- Sale prijs
- €18,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Crossfit Stang BO-TEC180 180 cm Staal Afwerking
Toorx Professional Crossfit Stang BO-TEC180 180 cm Staal Afwerking
- Normale prijs
- €149,00
- Sale prijs
- €149,00
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional Foam Grip Biceps Bar
Toorx Professional Foam Grip Biceps Bar
- Normale prijs
- €44,90
- Sale prijs
- €44,90
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional RBB-B Opbergrek voor 20 Body Bars
Toorx Professional RBB-B Opbergrek voor 20 Body Bars
- Normale prijs
- €109,95
- Sale prijs
- €109,95
- Normale prijs
-
-
Toorx Professional DBCR-10 Crumb bumper halterschijf – 50 mm - 10 kg
Toorx Professional DBCR-10 Crumb bumper halterschijf – 50 mm - 10 kg
- Normale prijs
- €49,95
- Sale prijs
- €49,95
- Normale prijs
-
De roots van het professionele fitnessmerk Toorx Professional liggen in Italië. Zoals wij de Italianen kennen zijn de producten zeer innovatief en vooral erg fraai ontworpen. Het merk is eigendom van de firma Garlando SpA, een succesvol bedrijf in de eigen productie van artikelen voor spel en sport in Italië. Door de tientallen jaren ervaring als producent van onder andere voetbaltafels en biljarttafels en importeur van grote belangrijke fitnessmerken zoals Nautilus is de firma Garlando SpA de ideale partner voor NRG fitness.
Reden voor het groeiende succes
- Kwaliteit
- Design
- Prijs
- Breedte van het assortiment
- Bewezen after-sales service
- Last but not least; toewijding van de mensen die er werken.
Productlijn Toorx Professional
Toorx Professional biedt een complete productlijn, van HIIT-apparatuur voor crosstraining en functionele training, waaronder curved loopbanden, skitrainers, roeimachines en air bikes, tot complete rigs voor crosstraining en calisthenics, binnen en buiten. extern, naar believen configureerbaar. Dit gaat gepaard met design, hoogwaardige technologie en betrouwbaarheid ook voor cardio- en krachttoestellen. Het assortiment wordt gecompleteerd door een zeer ruime keuze aan accessoires voor fitnessruimtes en voor cross-training en functionele training, die de nieuwste markttrends volgen en aan de hoogste kwaliteitscriteria voldoen. Producten in voortdurende uitbreiding, het resultaat van zorgvuldig onderzoek naar materialen, naar de biomechanica van beweging en naar product engineering.
Garantie Toorx Professional apparatuur
- Full commercial: 6 maanden arbeid, 1 jaar onderdelen & 10 jaar frame
- Light commercial: 2 jaar arbeid, 2 jaar onderdelen, 10 jaar frame
- Thuis gebruik: 3 jaar arbeid, 3 jaar onderdelen, 15 jaar frame
Toorx Professional - onze keuze voor hoogwaardige professionele fitnessapparatuur
